Ой чий то кінь стоїть Океан Ельзи




EmiОй, чий то кіньB7 стоїть,Emi  
Що сива грB7ивонка.Emi   E7  
CпAmiодобалась мені, cподEmiобалась мCені
ТB7ая дівчинонька. Emi   (E7)    

EmiНе так дівчинB7онька,  Emi  
Як біле лB7иченько.Emi   E7  
«ПAmiодай же, дівчино, подEmiай же, гарнаяC,
B7На коня рученьку.Emi»   (E7)    

EmiРученьку подаB7ла,   Emi  
Правдоньку скB7азала.Emi   E7  
«ОAmiй лучше б я була, ой Emiлучше б я булCа
КB7охання не знала.Emi»   (E7)    

EmiКохання, кохаB7ння,  Emi  
З вечора дB7о рання.Emi   E7  
AmiЯк сонечко зійде, як Emiсонечко зійCде,
КB7охання відійде.Emi   (E7)    




Ohodnoťte tuto interpretaci
Hodnocení čtenářů: Slabé+ 6 hlasů
Příspěvky:
Маргарита
Маргарита
anonim